Hier de volgende Streefbedragveiling.
Mijn complete DVD filmcollectie en diverse blu-rays incl merchandise en giftsets.
Omdat hier ook DVD's aanwezig zijn, moet je zelf goed opletten waar je op bied.
Regels
Lees hier de regels.
- er is een 'originele' eerste post die ongewijzigd blijft (deze dus) en een 2e post waarin alle biedingen bijgehouden worden
- de veiling is meteen beëindigd als het streefbedrag gehaald is. Alle posts met biedingen die erna komen, zijn dus niet mee geldig.
Verzending & ophalen & brengen
De prijzen zijn exclusief verzendkosten, ik hanteer de verzendkosten zoals bekend bij http://www.postnl.nl/. Normaal gesproken is dat binnen Nederland €1,92 voor 1 blu-ray en €2,56 voor 2 blu-ray's of een steelbook. Verzendkosten voor een pakket zijn €6,50, met uitzondering van de complete DVD collectie die voor €12,71 verzonden moet worden. Ook moeten de posters in een koker per pakketpost verzonden worden. Verzenden naar België kan, tegen de geldende posttarieven!
Indien jij in Scheveningen wilt ophalen, dan ben ik vrijwel elke avonden met enkele avonden uitgezonderd thuis.
Ook ben ik bereid om in het zuiden van Amsterdam, Den Haag of Zoetermeer te brengen, als je even wilt peilen of ik bij jou wil bezorgen kun je even PMen.
LET OP: DE BIEDINGEN/WIJZINGEN WORDEN IN DE TWEEDE POST VERMELD!!! DEZE POST WORDT NA PLAATSING NIET MEER DOOR MIJ GEWIJZIGD; ALLEEN DOOR EEN MOD.
Minimaal startbod van elk item = €1,00
Minimale bedrag van opbod = €1,00
Bieden met hele euro's; geen eurocenten.
Het streefbedrag is €185,00
Alle items zijn in uitstekende staat.
De DVD filmcollectie is gebruikt en meerdere malen bekeken, er kunnen dus gebruikssporen aanwezig zijn.
De aangeboden titels (worden meer uitgebreid besproken in de tweede post):
Merchandise
Kill Bill buste - Transformers 3 poster - Iron Man 2 poster - Indiana Jones 4 poster - Inception poster
Blu-rays
Blitz - Killer Elite - Nightwatch & Daywatch
Blu-ray steelbooks
Kill Bill Vol. 1+2 (DE yellowsuit) - Kill Bill Vol. 1+2 (DE blacksuit) - Kill Bill Vol. 1 (FR) - Kill Bill Vol. 2 (FR) - Machete (DE) - Gladiator (DE) - The Mechanic (CA) - V eerste seizoen (CA) - Schwarzenegger Collection (DE)
DVD steelbooks
American Gangster - Hitman - The Mist - Quantum of Solace - Rambo - 1408 - New Police Story - Lord of War - I am Legend
DVD giftsets
Harry Potter en de Steen der Wijzen - Police Academy De Complete Collectie - Snow White and the Seven Dwarfs
DVD Jackie Chan collectie (18 titels)
"Accidental Spy, The" "Around the World in 80 Days" "Forbidden Kingdom, The" "Heart of the Dragon" "Medallion, The" "Mr. Nice Guy" "Myth, The" "Police Story" "Rob B Hood" "Rush Hour" "Rush Hour 2" "Rush Hour 3" "Shanghai Knights" "Shanghai Noon" "Spy Next Door, The" Thunderbolt "Tuxedo, The" "Who Am I?"
DVD collectie (115 titels)
"10,000 BC" "16 Blocks" "50 First Dates" "A-Team, The" "Ace Ventura" "Ace Ventura When Nature Calls" Alesander "Alpha Dog" "American History X" "An Inconvenient Truth" "Anger Management" Apocalypto "Austin Powers Goldmember" "Austin Powers International Man of Mystery" "Austin Powers The Spy Who Shagged Me" Aviator Babel "Babylon A.D." "Bad Boys II" "Bad Lieutenant" Bandits "Bangkok Dangerous" "Behind Enemy Lines" "Black Dahlia, The" "Blood Diamond" "Body of Lies" "Book of Eli" Bordertown "Box, The" "Boy in the Stripped Pyjamas" Braveheart "Butterfly Effect, The" "Catch Me if You Can" Collateral Constantine "Da Vinci Code, The (2-disc edtended verion)" "Day the Earth Stood Still" "Death Sentence" Defiance Dejavu "Der Untergang" "Die Hard" "Die Hard 2" "Die Hard 4.0" "Die Hard With a Vengeance" "Dukes of Hazzard, The" "Enemy at the Gates" "Enemy of the State" "Fast & Furious" "From Paris With Love" "Gangs of New York" "Ghost Rider" "Gone in 60 seconds" "Good Shephard, The" "Gran Torino" "Green Zone" "Happening, The" Hitch "Home of the Brave" Hooligans "Illusionist, The" "Invasion, The" "Italian Job, The" Jumper "Kill Bill (met jasje)" Killers "King Arthur" "King Kong" "Kingdom of Heaven" "Kingdom, The" "Knight and Day" "Last King, The" "Law Abiding Citizen" "Lucky Number Slevin" "Max Payne" "Miami Vice" "Million Dollar Baby" "Minority Report" "Mr. & Mrs. Smith" Next "Night at the Museum" "Night at the Museum 2" "Number 23, The" "Ocean's Eleven" "Ocean's Thirteen" "Ocean's Twelve" "Oorlogswinter (3-disc special edition)" "Orphan Esther" "Pearl Harbor" "Platoon (Ultimate Edition)" Poseidon "Pride and Glory" "Pursuit of Happyness, The" Razzia "Rock, The" "Rules of Engagement" "Running Scared" S.W.A.T. "Starsky & Hutch" "Street Kings" Takers "Terminal, The" "Terminator 3 Rise of the Machines" "Terminator, the" Trade Traffic Trainspotting Unthinkable Valkyrie "Vanilla Sky" "World Trade Center" X-Men "X-men 2" "X-Men The Last Stand" XXX
Complete lijst te zien hier: https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
Heb je vragen, dan kan dat gewoon in het topic of via pb. Veel plezier met bieden!