Pagina 1 van 4 1234 LaatsteLaatste
De resultaten 1 tot 25 van 95 worden weergegeven.
  1. #1

    Standaard [Streefbedragveiling] Complete DVD filmcollectie en diverse blu-rays incl merchandise en giftsets (VEILING GESLOTEN)

    Hier de volgende Streefbedragveiling.
    Mijn complete DVD filmcollectie en diverse blu-rays incl merchandise en giftsets.
    Omdat hier ook DVD's aanwezig zijn, moet je zelf goed opletten waar je op bied.

    Regels
    Lees hier de regels.
    - er is een 'originele' eerste post die ongewijzigd blijft (deze dus) en een 2e post waarin alle biedingen bijgehouden worden
    - de veiling is meteen beëindigd als het streefbedrag gehaald is. Alle posts met biedingen die erna komen, zijn dus niet mee geldig.

    Verzending & ophalen & brengen
    De prijzen zijn exclusief verzendkosten, ik hanteer de verzendkosten zoals bekend bij http://www.postnl.nl/. Normaal gesproken is dat binnen Nederland €1,92 voor 1 blu-ray en €2,56 voor 2 blu-ray's of een steelbook. Verzendkosten voor een pakket zijn €6,50, met uitzondering van de complete DVD collectie die voor €12,71 verzonden moet worden. Ook moeten de posters in een koker per pakketpost verzonden worden. Verzenden naar België kan, tegen de geldende posttarieven!

    Indien jij in Scheveningen wilt ophalen, dan ben ik vrijwel elke avonden met enkele avonden uitgezonderd thuis.
    Ook ben ik bereid om in het zuiden van Amsterdam, Den Haag of Zoetermeer te brengen, als je even wilt peilen of ik bij jou wil bezorgen kun je even PMen.

    LET OP: DE BIEDINGEN/WIJZINGEN WORDEN IN DE TWEEDE POST VERMELD!!! DEZE POST WORDT NA PLAATSING NIET MEER DOOR MIJ GEWIJZIGD; ALLEEN DOOR EEN MOD.

    Minimaal startbod van elk item = €1,00
    Minimale bedrag van opbod = €1,00
    Bieden met hele euro's; geen eurocenten.

    Het streefbedrag is €185,00

    Alle items zijn in uitstekende staat.
    De DVD filmcollectie is gebruikt en meerdere malen bekeken, er kunnen dus gebruikssporen aanwezig zijn.

    De aangeboden titels (worden meer uitgebreid besproken in de tweede post):

    Merchandise
    Kill Bill buste - Transformers 3 poster - Iron Man 2 poster - Indiana Jones 4 poster - Inception poster

    Blu-rays
    Blitz - Killer Elite - Nightwatch & Daywatch

    Blu-ray steelbooks
    Kill Bill Vol. 1+2 (DE yellowsuit) - Kill Bill Vol. 1+2 (DE blacksuit) - Kill Bill Vol. 1 (FR) - Kill Bill Vol. 2 (FR) - Machete (DE) - Gladiator (DE) - The Mechanic (CA) - V eerste seizoen (CA) - Schwarzenegger Collection (DE)

    DVD steelbooks
    American Gangster - Hitman - The Mist - Quantum of Solace - Rambo - 1408 - New Police Story - Lord of War - I am Legend

    DVD giftsets
    Harry Potter en de Steen der Wijzen - Police Academy De Complete Collectie - Snow White and the Seven Dwarfs

    DVD Jackie Chan collectie (18 titels)
    "Accidental Spy, The" "Around the World in 80 Days" "Forbidden Kingdom, The" "Heart of the Dragon" "Medallion, The" "Mr. Nice Guy" "Myth, The" "Police Story" "Rob B Hood" "Rush Hour" "Rush Hour 2" "Rush Hour 3" "Shanghai Knights" "Shanghai Noon" "Spy Next Door, The" Thunderbolt "Tuxedo, The" "Who Am I?"

    DVD collectie (115 titels)
    "10,000 BC" "16 Blocks" "50 First Dates" "A-Team, The" "Ace Ventura" "Ace Ventura When Nature Calls" Alesander "Alpha Dog" "American History X" "An Inconvenient Truth" "Anger Management" Apocalypto "Austin Powers Goldmember" "Austin Powers International Man of Mystery" "Austin Powers The Spy Who Shagged Me" Aviator Babel "Babylon A.D." "Bad Boys II" "Bad Lieutenant" Bandits "Bangkok Dangerous" "Behind Enemy Lines" "Black Dahlia, The" "Blood Diamond" "Body of Lies" "Book of Eli" Bordertown "Box, The" "Boy in the Stripped Pyjamas" Braveheart "Butterfly Effect, The" "Catch Me if You Can" Collateral Constantine "Da Vinci Code, The (2-disc edtended verion)" "Day the Earth Stood Still" "Death Sentence" Defiance Dejavu "Der Untergang" "Die Hard" "Die Hard 2" "Die Hard 4.0" "Die Hard With a Vengeance" "Dukes of Hazzard, The" "Enemy at the Gates" "Enemy of the State" "Fast & Furious" "From Paris With Love" "Gangs of New York" "Ghost Rider" "Gone in 60 seconds" "Good Shephard, The" "Gran Torino" "Green Zone" "Happening, The" Hitch "Home of the Brave" Hooligans "Illusionist, The" "Invasion, The" "Italian Job, The" Jumper "Kill Bill (met jasje)" Killers "King Arthur" "King Kong" "Kingdom of Heaven" "Kingdom, The" "Knight and Day" "Last King, The" "Law Abiding Citizen" "Lucky Number Slevin" "Max Payne" "Miami Vice" "Million Dollar Baby" "Minority Report" "Mr. & Mrs. Smith" Next "Night at the Museum" "Night at the Museum 2" "Number 23, The" "Ocean's Eleven" "Ocean's Thirteen" "Ocean's Twelve" "Oorlogswinter (3-disc special edition)" "Orphan Esther" "Pearl Harbor" "Platoon (Ultimate Edition)" Poseidon "Pride and Glory" "Pursuit of Happyness, The" Razzia "Rock, The" "Rules of Engagement" "Running Scared" S.W.A.T. "Starsky & Hutch" "Street Kings" Takers "Terminal, The" "Terminator 3 Rise of the Machines" "Terminator, the" Trade Traffic Trainspotting Unthinkable Valkyrie "Vanilla Sky" "World Trade Center" X-Men "X-men 2" "X-Men The Last Stand" XXX

    Complete lijst te zien hier: https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

    Heb je vragen, dan kan dat gewoon in het topic of via pb. Veel plezier met bieden!
    Laatst aangepast door Claudio Santulli : 28-11-2014 om 13:55 Reden: einde veiling

  2. #2

    Standaard

    De tweede post met alle biedingen, omschrijvingen en foto's.

    == VEILING GESLOTEN ==

    Streefbedrag: € 130

    Geboden: € 130

    Nog te gaan: € 0

    Naam Betaald Pakket verzonden of opgehaald/bezorgd Pakket ontvangen
    Vince Curtin Ja Ja Ja
    DVDProfilersFilmGek Ja Ja Ja
    Zappaaddict Ja Ja Ja
    Rogier Burnhout Ja Ja Ja
    Cyan Ja Ja Ja
    Erik Onnes Ja Ja Ja
    R3puls3 Ja Ja Ja
    drTree Nee Nee Nee
    Onkyo Ja Ja Ja

    Merchandise
    De posters komen uit Frankrijk en zijn 1,80m hoog

    Kill Bill The Birde buste (bijna 45 cm hoog tot hoofd)
    Hoogste bod: €5 vince curtin

    Transformers 3 poster
    Hoogste bod:

    Iron Man 2 poster
    Hoogste bod:

    Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull poster
    Hoogste bod:

    Inception poster
    Hoogste bod:

    Blu-rays

    Blitz
    Hoogste bod: €2 DVDProfilersFilmgek

    Killer Elite

    Nightwatch & Daywatch (met slipcase)
    Hoogste bod: €3 Erik Onnes

    Blu-ray steelbooks

    Machete (uit Duitsland zonder NL subs en nog in seal)
    Hoogste bod: €2 zappaaddict

    Kill Bill Vol 1+2 Yellow Suit (uit Duitsland zonder NL subs en nog in seal)
    Hoogste bod: €6 Rogier Burnhout

    Kill Bill Vol 1+2 Black Suit (uit Duitsland zonder NL subs en nog in seal)
    Hoogste bod: €8 Cyan

    Kill Bill Vol 1 (uit Frankrijk zonder NL subs en nog in seal)
    Hoogste bod: €3 vince curtin

    Kill Bill Vol 2 (uit Frankrijk zonder NL subs en nog in seal (kleine beschadigingen in de seal))
    Hoogste bod: €2 vince curtin

    Gladiator (uit Duitsland met NL subs)
    Hoogste bod: €5 vince curtin

    The Mechanic (uit Canada met NL disc, aantal lichte beschadigingen)
    Hoogste bod: €2 Cyan

    V (eerste seizoen, uit Canada met NL subs, aantal zeer lichte beschadigingen)
    Hoogste bod: €9 R3puls3

    Schwarzenegger Collection (uit Duitsland met NL subs)
    Hoogste bod: €6 drTree

    DVD steelbooks
    Er zijn aantal lichte gebruikssporen aanwezig, allen afkomstig uit NL met NL subs.

    American Gangster
    Hoogste bod: €1 zappaaddict

    Hitman
    Hoogste bod: €1 vince curtin

    The Mist
    Hoogste bod: €1 zappaaddict

    Quantum of Solace
    Hoogste bod: €2 vince curtin

    Rambo
    Hoogste bod: €2 vince curtin

    1408
    Hoogste bod: €2 Vince curtin

    New Police Story
    Hoogste bod: €1 zappaaddict

    Lord of War
    Hoogste bod: €1 zappaaddict

    I am Legend
    Hoogste bod: €1 zappaaddict

    DVD giftsets

    Harry Potter en de Steen der Wijzen Limited Box Edition (nog in seal)
    Hoogste bod: €5 Onkyo

    Police Academy De Complete Collectie
    Hoogste bod: €16 Erik Onnes

    Snow White and the Seven Dwarfs Limited Edition 2 disc (uit UK,
    geen NL subs, enkele zeer licht gebruiksporen op de verpakking, sisc zelf is nieuw)
    Hoogste bod: €3 vince curtin

    Zie voor de complete lijst hier: https://docs.google.com/a/swalbe.nl/...gid=1837395027

    Hoogste bod: €6 Erik Onnes

    DVD filmcollectie (115 titels)
    Zie voor de complete lijst hier: https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

    Hoogste bod: €33 Zappaaddict

    Laatst aangepast door eendje : 06-12-2014 om 19:32

  3. #3

    Standaard

    1 euro voor schwarzenegger..

    Hope is lost. Faith is broken. A fire will rise..

  4. #4

  5. #5

    Standaard

    Police Academy De Complete Collectie: 1,00 euro.
    DVD Jackie Chan collectie (18 titels): 1,00

  6. #6

  7. #7

    Standaard

    Hoogste bod: €3,-

    Hoogste bod: €3,-

  8. #8

  9. #9

    Standaard

    Kill Bill Vol 1+2 Black Suit 4

    V (eerste seizoen, uit Canada met NL subs, aantal zeer lichte beschadigingen) €1

  10. #10

    Standaard

    Wel een interessante veiling moet ik zeggen; met merchandise erbij en grotendeels DVD's. Ik ben benieuwd hoe het gaat!
    Helaas heb ik zelf geen interesse in steelbooks en veel van Jackie Chan's heb ik al.

    Wellicht nog een tip voor de afbeeldingen: je kunt ze in 1 keer uploaden op imagebam; dat is toch wat aantrekkelijker dan een link. Dan krijg je url's voor afbeeldingen die je wel allemaal kunt plaatsen.

  11. #11

    Standaard

    Bijgewerkt tot hier

    Citaat Oorspronkelijk gepost door rogue Bekijk bericht

    Thnx voor tip, zal eens daar gaan kijken

  12. #12

  13. #13

    Standaard

    bijgewerkt tot hier

    allle foto's zijn geplaatst, bedankt voor tip rogue
    Laatst aangepast door eendje : 17-11-2014 om 22:09

  14. #14

    Standaard

    Gladiator (uit Duitsland met NL subs) 5euro

  15. #15

    Standaard

    Hoogste bod: 1 euro

  16. #16

    Standaard

    Staat deze veiling wel op de goede plek

    12 Blu ray titels en 155 DVD titels!

    Hoogste bod: €3 ikke

    Hoogste bod: €2 ikke

    Blitz
    Hoogste bod: €2 ikke

    Killer Elite
    Hoogste bod: €2 ikke

    Hoogste bod: €1 ikke

    Have fun and enjoy your collection

  17. #17

    Standaard

    DVD collectie (115 titels) 2 euro
    Harry Potter en de Steen der Wijzen Limited Box Edition (nog in seal) 1 euro
    Kill Bill Vol 1+2 Yellow Suit (uit Duitsland zonder NL subs en nog in seal 2 euro

  18. #18

    Standaard

    Bijgewerkt tot hier

    @DVDprofilersfilmgek; ja qua verhouding heb ik veel meer DVD's te bieden maar echte items die ik ter veiling bied zijn de blu-ray steelbooks, daarom in de blu-ray sectie. Ook zie ik geen nut van in om twee aparte veilingen in zowel DVD als Blu-ray secties te plaatsen maar als dat van de mods moet, dan doe ik dat wel. Ook zijn er merchandise bij...

  19. #19
    AllesOverFilm Forum Crew Avatar van Claudio Santulli
    Registratie datum
    May 2002
    Woonplaats

    Standaard

    Nee hoor, dat hoeft niet. Het enige nadeel wat je zou kunnen ervaren is dat het streefbedrag moeilijker behaald wordt door de diversiteit en populariteit van de verschillende typen artikelen. Maar puur technisch is één topic al lastig genoeg om adequaat bij te houden.
    Creativity, it's all in the mind!

    LG OLED EVO 83G26LA, Denon AVC-X8500HA, OPPO UDP-203, Ziggo Next Mini x3, Logitech Harmony Elite, B&W FPM-series, Cambridge Audio WS30 (7.1.2), SVS SB3000, Xbox Series X, PS5 Spider-man L.E., Samsung Z Fold4, Samsung Galaxy Tab S7

    That's no moon, it's a spacestation!
    We're gonna need a bigger boat!
    www.electricdriver.eu

  20. #20

    Standaard

    Kill Bill Vol 1+2 Yellow Suit: 3,-

  21. #21

    Standaard

    Hoogste bod: €4 Erik Onnes

  22. #22

  23. #23

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk gepost door eendje Bekijk bericht
    Bijgewerkt tot hier

    Steelbooks heb ik zelf ook een aardig stapeltje, bijzonder vind ik ze niet en eerder kwetsbaarder dan zo'n plastic doos, het gaat dacht ik om de inhoud, veel Blu ray's dan in de Blu Ray veiling of veel Dvd's dan in de DVD veiling.

    Ach misschien moet er wel een apart hoofdstukje komen voor Streefbedragveilingen, ongeacht of het nu voor Blu ray's of voor Dvd's is, dan valt het misschien ook wel beter op.

    Hoogste bod: €6,--

  24. #24

    Standaard

    Bijgewerkt tot hier.

  25. #25

    Standaard

    Hoogste bod: €7,--

    Het zou inderdaad een goed idee zijn om er een apart sub forum voor te maken.

Instellingen bij het plaatsen van berichten

  • Je mag geen nieuwe topics plaatsen
  • Je mag geen antwoorden plaatsen
  • Je mag geen bijlagen invoegen
  • Je mag niet je berichten aanpassen
  •